Oferta

Jesteśmy specjalistami w ociepleniach wykonywanych natryskiem pianką poliuretanową (pianka pur) i powłokami izolacyjnymi. Oferujemy profesjonalne usługi hydro i termoizolacji (pianka poliuretanowa) dla potrzeb budownictwa przemysłowego/inwentarskiego oraz mieszkani. owego. Oferujemy profesjonalne doradztwo, surowce najwyższej jakości gwarantujące utrzymanie parametrów izolacji przez lata. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynkowemu z czasem główną naszą działalnością stało się przetwórstwo poliuretanów. W naszych instalacjach/natryskach stosujemy najnowocześniejsze technologie korzystając przy tym z zespołu doświadczonych fachowców pracujących od lat przy natryskach poliuretanowych.

Koszt wykonania izolacji lub ocieplenia metodą natryskową pianką poliuretanową ustalany jest z inwestorem – wynika to z faktu, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a zlecenia różnią się od siebie. Dlatego możliwe jest wykonanie wyceny, ale po uprzednim dokonaniu dokładnych pomiarów oraz zebrania potrzebnych informacji.

Koszt inwestycji ocieplenia, izolacji budynku pianką pur zależy od:

  • powierzchni, która ma być ocieplona
  • grubości izolacji
  • skomplikowania powierzchni do ocieplenia


Nasi doradcy po ustaleniu wszystkich wymaganych parametów inwestycji, doradzą państwu m.in. jaką grubość, rodzaj pianki wybrać, tak aby była korzystna cenowo.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnej wyceny.